Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх


Пресс-релизы

Фонтани на Майдані «гратимуть» музику та «показуватимуть» світлове шоу

Вже у травні кияни та гості міста зможуть побачити реконструйовані фонтани на Майдані Незалежності, які світитимуться кольорами веселки в такт музиці.
15 марта 2017 в 11:14
752 просмотра

Нагадаємо, що 24 січня ТОВ «Енерго-інвест» та КП «Київводфонд» уклали дві угоди щодо реконструкції фонтанів на Майдані Незалежності, які знаходяться по парній стороні Хрещатика. На проведення монтажних та технічних робіт для запуску фонтанів замовником було відведено близько 3-х місяців. Ще 4 місяці знадобиться на виготовлення та встановлення конструкції для консервування об’єкту на зимовий період.

На даний момент роботи з реконструкції «Великого» та шести «Малих» фонтанів йдуть у повному обсязі. Так, на чотирьох з шести малих фонтанів після демонтажу гранітного покриття вже закінчили роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки, зробили обмазувальну гідроізоляцію та уклали нове гранітне покриття в чашах. Зараз ведуться роботи з монтажу розподільних рингів та насосного обладнання, встановлюється система автоматизації в технічних приміщеннях фонтанів, прокладаються зовнішні мережі електропостачання, відеоспостереження, аудіосупроводу. А в квітні співробітники «Енерго- інвест» почнуть монтувати освітлення та відновлювати благоустрій території.

За словами генерального ТОВ «Енерго-інвест» Сергія Фіщука, мета була поставлена амбіційна – створити об’єкт, який дивуватиме. Він пояснює, що система працюватиме в автоматизованому режимі. Спеціальні датчики контролюватимуть рівень води в кожній чаші фонтану та висоту струменів води, яка залежатиме від напряму та швидкості вітру. По зовнішньому колу максимальна висота струменів води сягатиме 8 метрів, в центрі «Малих» фонтанів – 15 метрів, а «Великого» – до 40 метрів. 

Щоб створити ефект присутності на більшій площі, будуть встановлені акустичні системи також навпроти - на оглядовому майданчику ТЦ «Глобус» (друга лінія), звідки лунатиме та ж музика, що й біля самих фонтанів. І звісно, все буде синхронізовано: фонтани, світло і музика. «Фахівці «Енерго-інвест» мають успішний досвід проведення подібних робіт. І у нас є, чим це підтвердити. 

Так, до Дня Незалежності минулого року було запущено фонтан біля Національної опери України, який «показує» справжнє світлове шоу під класичну музику, а під гімн України світиться синьо-жовтим кольором. Фонтани на Майдані «гратимуть» близько 20 різних сценаріїв. Переконаний, що це стане ще однією пам’яткою Києва», - зазначає генеральний директор Сергій Фіщук.  

Популярное в блоге

Нет комментариев