Переможець турніру «Kyiv battle 2017» отримав контракт з «Reebok»

4-5 лютого у Києві відбувся міжнародний турнір Kyiv Battle 2017.
6 февраля 2017 в 15:22
1941 просмотр

Протягом двох днів у столичному комплексі “Акко Інтернешнл” тривала боротьба серед кращих кросфітерів України та країн ближнього зарубіжжя. 60 професійних атлетів та 60 любителів боролися за призовий фонд у розмірі 100 тисяч гривень.

Володарями головного призу - 25 тисяч гривень та контракту з компанією Reebok - стали Володимир Битюцький із Запоріжжя серед чоловіків та киянка Мар’яна Федоренко серед жінок. Вони стали переможцями у категорії “Професіонали”. Битюцький очолив турнірну таблицю після першого дня змагань, проте спочивати на лаврах йому не давали суперники - Артем Кириченко та професійний важкоатлет Олександр Ткаченко. Зокрема, останній став єдиним атлетом турніру, якому вдалося підняти під час виконання кластеру штангу неймовірної ваги - 150 кг. Завдяки цьому Ткаченко вирвався у лідери напередодні фіналу, випередивши Битюцького на 42 бали. Але кросфіт - це поєднання важкої атлетики, легкої атлетики та гімнастики, вправи якої Ткаченко не зміг виконати успішно, зокрема, він втратив бали під час ходьби на руках. Спортсмен зробив чотири спроби подолати 15 метрів, проте так і не завершив успішно раунд, що стало вирішальним моментом у визначенні переможця.

Серед жінок найзапекліша боротьба до останніх секунд тривала між Мар’яною Федоренко та Оксаною Оробець. За результатами першого дня лідером була Оробець, проте вправи другого дня змагань змінили жіночий рейтинг. Оксана втратила лідерство після півфіналу і, попри намагання повернути свою позицію, у фіналі Оробець виконала виходи на кільцях гірше за суперниць, що вплинуло на долю володаря першого місця. Таким чином, перемогу здобула Мар’яна Федоренко. У списку фіналістів турніру Kyiv Battle 2017 опинились також відомі кросфіт атлети - Валентин Литвинчук та Олександр Кравченко.