Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх


Обзоры

Бумбокс розповіли про максі-сингл та концертий тур "ЛЮДИ"

Максі-сингл "Люди" – другий сингл в історії Бумбокса. Дев’ять років тому Бумбокс вже випускали сингл – "Тримай", який побив всі рекорди продаж.
17 марта 2016 в 00:50
930 просмотров

Це перший запис Бумбокса, в якому гурт грає в новому складі – до знайомої всім "п‘ятірки" приєднався талановитий піаніст Павло Литвиненко, який більше року їздив з гуртом в якості сесійного музиканта.

Максі-сингл "Люди" був записаний в 2014-15 роках в Києві, на студіях "Бобіна" і "З ранку до ночi".

Пісні "Выход", "Люди", "Мала", "Рок-н-рол" записані на студії "Бобіна" саундпродюсером Дмитром "Бобом" Хомулко.

Пісня "Злива" записана з Джамалою та Дмитром Шуровим (Pianoбой) на студії "З ранку до ночi" саундпродюсером Дмитром Шнайдером. Дякуємо Джамалi за вокал та Дмитрo Шурову за музику до пісні.

У пісні "Злива" на барабанах грав Євген Костіц, на басу – Еріка Слободенюк, на гітарі – Сергій Єременко. ББ Family дякує цим талановитим музикантам за співпрацю і відмінну роботу.

Реліз макси-синглу "Люди" відбудеться першого квітня, випускає сингл Moon Records.

Попередні замовлення на електронну версію синглу буде відкрито на початку березня. Над оформленням синглу, як і над всім фірмовим стилем туру, працювала художник і дизайнер Евеліна Яцеленко. В оформленні використані фотографії Соні Плакидюк. В кожен сингл вкладено комплект стікерів та буклет з автографами музикантів.

Денис Левченко, басист: "Коли ти пишеш альбом, важливо бути відкритим і комунікабельним. Думаю, нам це вдалося. Музиканти люблять говорити про кожен альбом, як про більш "дорослий". Можете мене закидати помідорами, але "Люди " – саме такий. Найголовніше для мене – це крок вперед в плані роботи з мелодією і гармонією. "

Олександр Люлякін, барабанщик: "Було кілька версій пісні "Люди". До речі, вона записувалася довше за інших. В одній з версій я, наприклад, використовував тільки електронні звуки, грав на семплері. Це був експеримент; може, її і опублікують колись. "Рок-н-рол" починався як жарт. Я грав важкий хіп-хоп біт, ми сміялися, було дуже весело. Потім Андрій дістав записну книжку і каже: "Це круто, давайте грати!". Муха почав грати риф, Паша з божевільними басами... Дуже цікава пісня! "

Павло Литвиненко, піаніст: "Я граю з Бумбоксом вже рік. Відчуваю себе відмінно. Мені подобається, що тут при написанні пісень слухають всіх. Народилася ідея у Дениса – починаємо працювати з нею. Я приношу щось – мене з задоволенням слухають."

Валентин Матіюк, діджей: "Я б хотів розповісти про пісню "Мала". Це красива пісня, і я дуже хотів поліпшити її, а не покалічити. Я знайшов багато красивих семплів, вони підходили, але хотілося чогось особливого. І я спробував вертушку, яку ніколи не використовував – Vestax SPD-3000 – грав на midi-клавіатурі, скретчував. Сподіваюся, почуєте. Ще мені більше, ніж будь-коли, сподобалися тексти Андрія. Наче про мене написано."

Андрій Самойло, гiтара: "Всі пісні з цього максі-синглу були записані в різний час, у них різний настрій, вони дуже відрізняються одна від одної на енергетичному рівні. Ми довго над ними працювали, і мені подобається, як звучить сингл. Не в останню чергу тому, що в групу прийшов Паша і ми стали ще сильнішими".

Над альбомом працювали:

Андрій Хливнюк – вокал, автор текстів

Андрій "Муха" Самойло – гітара

Денис Левченко – бас

Олександр Люлякін – барабани

Павло Литвиненко – піаніно, клавішні

Валентин "Валік" Матіюк – лупи, скретчі

Продюсери альбому

Андрій Хливнюк та Олексій Согомонов

Другого квітня, з концерту в київському Палаці Спорту, почнеться концертний тур Бумбокса – "Люди", який охопить 14 міст України. Бумбокс проїдуть від Києва до Чернівців та від Кривого Рогу до Львова. На сьогодні відкрито продаж квитків на концерти в Києві, Дніпропетровську, Полтаві, Запоріжжі, Кривому Розі, Одесі, Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Чернігові.

Розклад туру Бумбокса "Люди":

2 квітня – Київ, Палац Спорту

8 квітня - Дніпропетровськ, "Тайм-Аут"

9 квітня – Полтава, "Villa Крокодила"

15 квітня – Запоріжжя, Дніпроспецсталь

16 квітня – Кривий Ріг, Палац Молоді та Студентів

19 квітня – Одеса, Палац Спорту

13 травня – Чернівці, Літній Театр

14 травня – Івано-Франківськ, "Platinum"

28 травня – Львів, Палац Спорту "Спартак"

4 червня – Чернігів, Літній Театр

11 червня – Сєвєродонецьк, Льодовий Палац Спорту

Квитки в касах міст та на сайтах:

http://kasa.in.ua

http://parter.ua

https://karabas.com

Популярное в блоге

Нет комментариев