Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх


Обзоры

ЯКЩО ДЕСЯТЬ ТИСЯЧ НЕМА, А КРИВОЛАПА ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ

Благодійний аукціон на підтримку поранених бійців АТО проходить у рамках суспільної ініціативи «АРТ-ФРОНТ». Дата аукціону: 18 жовтня, 14:00. Місце: Український дім (вул. Хрещатик, 2). Організатор: аукціонний дім «Дукат»
16 октября 2014 в 16:18
1556 просмотров

Дві з половиною – за Михайла Деяка. Десять – за Криволапа.

Три з половиною  - за цукерку «Петя». І ще дві – за щелепу Барака Обами.

Це я рахую, скільки мені треба тисяч доларів, аби зібрати свою художню колекцію і повісити її вдома. Здається, моє wanted-зібрання потягне на тисяч вісімнадцять. Ні-ні, не гривень. Доларів. Немало… А особливо, якщо зважати, що це ж стартові ціни лотів. Під час торгів вони ростуть, як на дріжджах. Виходить тисяч сто - не менше. Ееееех…

Ну погодьтеся: несправедливо. Я ще і приблизно не зібрала такої суми, а мої улюблені художники уже готові продавати свої роботи. Сто визнаних у всьому світі українських митців виставили свої полотна на благодійний аукціон. Він – у суботу. А вже сьогодні можна зайти в Український дім,подивитися їх – і втратити голову. Бо компанія художників – ще та. Тут і Ройтбурд,  і Сільваші, і Вайсберг, і…. Стоп, треба припиняти. Бо я ще кілька картин придивилася – і їх собі в приватну колекцію теж хочу. Ну як не повісити у спальні «Ранок» Олени Придувалової?! Робота ж геніальна. Настроєва така…. Справді ранкова. Нагадує мені пробудження у Венеції, де за вікном – Гранд Канал і гондоли туди-сюди плавають. Скільки коштує? Дві з половиною тисячі. Мінімум.

Придбати одну-другу роботу захотілося ще більше, коли я дізналася один факт. Аукціон – благочинний. Митці, галеристи, колекціонери безкоштовно надали роботи для торгів. А всі виручені гроші підуть на протезування бійців, які стали інвалідами внаслідок боїв на сході України. 21-річний Роман Федорин, 19-річний Сергій Ільницький, 29-річний Олександр Швецов. Ці троє хлопців потребують сучасних протезів. Бо вони хочуть знову стати на ноги. У них позаду – бойові дії. А попереду – все життя.

І хай там хто що говорить, а мистецтво може зцілювати. І не лише душу, а і тіло. Не лише фігурально, а і буквально. У суботу це відбудеться. За гроші від проданих картин будуть придбані протези.

А поки я тут роздумувала про роль мистецтва, мої подруги уже складали стратегію. З кодовою назвою «Якщо десять тисяч нема, а Криволапа дуже хочеться». План дій сируватий трохи, але має шанси на успіх. Мовляв: треба зробити так, аби Криволап був перед нами у боргу. І тоді – все просто. Борг віддати запропонуємо картиною. Йому - не шкода, а нам – приємно. А не вийде з ним - то є ще 99 художників. А отже, 99 шансів на успіх.  
Популярное в блоге

Нет комментариев